Кремнієва Долина / США

on

Третього дня повернувся зі Сполучених Штатів Америки.

Це ще й була моя перша подорож у свідомому віці літаком. Спробую передати в своєму бложику свої враження від цього відрядження. Був я саме в місці з назвою Кремнієва Долина.

Причини

Отже, восени у мене змінився проект. Нова команда, новий продукт. Менеджмент прийняв правильне рішення: для того, щоб ми краще спрацювались і зробили гарне планування на кілька місяців вперед, мене і мою колегу запросили до себе в офіс, місто Сан Хосе, штат Каліфорнія.

Cisco
Власне ось куди їздив

Локація

Взагалі ця Кремнієва Долина — це накопичення маленьких містечок, які злились в одну величезну агломерацію поряд з найвідомішим тут містом Сан-Франциско. Наш готель знаходився в Санта Кларі, робота в Сан Хосе, на щось подивитись ми їздили в Пало Альто, Маунтін В’ю, Мілпітас… У міст немає меж, все забудовано офісами, офісами, офісами. Про те, що ти вже в іншому місті дізнаєшся просто зі знаків на фрівеї. Фрівей — це така велика популярна дорога, якою найшвидше можна подолати велику відстань. Ми користувались або 101 або 280 фрівеєм.

Дороги

Перше, що кидається в очі, це звісно тутешні дороги. Широчезні, гладенькі, з чудовою розміткою.

Типовий вигляд фрівея в годину пік
Типовий вигляд фрівея в годину пік

До речі, розмітка не нанесена фарбою, вона вбудована в дорогу. Так само всюди вбудовані в дорогу світловідбивні маячки. Вночі їдеш ніби як в літаку, що сідає на літовище. Все кругом світ Враження справляє велике.

І взагалі дороги тут дуже якісно зроблені. Ти завжди рухаєшся так, що нікому не заважаєш, не потрібно нікому ніде уступати, нікого не треба пропускати. Преш в своїй лінії вперед і все. Обмеження на фрівеях до 65 миль на годину, хоча учасники руху дуже часто порушують саме це обмеження. А ти маєш рухатись разом зі всім потоком, бо створиш аварійну ситуацію. Для недосвідченого водія може бути трохи шоком постійно їхати 100+ км/год в колонах по 4-6 рядів.

Без навігатора нікуди не доберешся, відстані великі. Захотів в супер-маркет?  Прокладаєш шлях в навігаторі за адресою призначення, 4-8 миль і ти на місці. Хочеш поїсти бургерів? Знову в навігаторі забиваєш адресу, ресторанів швидкого харчування тут багато, тому до трьох миль буде відстань. Теж саме з місцями для відпочинку. Всюди треба далеко їхати. Роз’язки доволі складні для новачка, саме головне вчасно звернути на свій “Exit”. Затупив? Проскочив? Нічого, через пару милю-другу знову буде “Exit” з фрівея :)

Ще одна особливість тутешньої їзди: постійно треба вертіти головою чи нема когось в “мертвій” зоні. Аварії трапляються часто, швидкості величезні, машин багато. І коли я пишу “багато” – це означає настільки велику кількість, що раніше в житті я стільки машин ніде не бачив. Трафік тут посідає друге місце по США, більше лише в L.A.

Дуже допомагає з прокладанням дороги програма Waze, в Україні безтолкова.

Люди

Білих людей в Кремнієвій Долині дуже мало. Навколо одні азіати, а в ІТ-компаніях ще й індуси. Трохи менше мексиканців. “Білих” людей за моїми спостереженням менше 10%.

Їде якесь Шевроле Камаро, дивишся: хто ж там за рулем? Китаєць. Переводиш погляд на сусідню Беху, а там теж якийсь азіат. Спочатку важко це все сприймаєш, але потім якось сприймаєш як належне.

Людей на вулицях майже немає. Як і пішохідних доріжок немає. І в долині навіть переходів для “педастріанів” немає! Спробуй ще знайти місце, де можна дорогу перейти. Я одного вечора хотів сходити в Бургер Кінг(завжди хотів спробувати тих відомих бутербродів). Цей фастфуд знаходився на відстані 1.3 кілометра від готелю, так я до нього не дійшов, бо не було як пройти по дорозі в одному місці на мості(міст через іншу дорогу). Дороги тут лише для автомобілів.

Всі люди вкрай привітні. От наступиш комусь на ногу, а цей чоловік перед тобою вибачається. Всі тобі посміхаються, здороваються, питають як справи. Як дізнаються, що з України, то проявляють зацікавленість. Взагалі навколо всі виховані і чемні. Завжди відчиняються перед тобою двері, дають дорогу і завжди посміхаються.

Харчування

Снідали ми в готелі, їжа одна й та сама, але вибір був величезним. Нічого цікавого, якщо чесно.

Традиційно всі офісні працівники в 12:00 мають ланч. Всі масово покидають офіси і пруть в ресторани. Кафе тут немає, лише ресторани. Цих ресторанів безмежна кількість, які хочеш. Корейські, Тайванькі, середньоазійські, середземноморські, Китайські(південні і північні) і так далі і так далі. Ми кожного дня обідали в іншому місці, спробували різні кухні. Як не дивно, але смачно було всюди, все прийшлось мені до душі. Можливо лише індійська кухня занадто гостра, хоча ми й просили подати страви не гострі.

Важливий момент: всюди в обід завжди черги. Потрібно стояти в черзі, щоб поїсти в ресторані! В продвинутих місцях тобі дають спеціальний девайс, який буде світитись і вібрувати, коли підходить твоя черга

Електронний сигналізатор черги

Ланч коштує десь 15-20 баксів. Це мабуть не дорогі місця. Дуже допомагає у виборі місця програма Yelp, в Україні безтолкова.

Одного разу я куштував стейк з пивом, завартувало 30,5 баксів. Іншого разу їв свіжовиловленого тунця, теж обійшлось в 32 бакси. А от бургери в ресторані In-n-Out коштували 2.65 бакси. До речі, дуже рекомендую відвідати останній, це мережа яка представлена зараз лише в Каліфорнії, готується все виключно зі свіжих продуктів.

Типовий обід в фастфуд-ресторані
Ммм, нямка

Взагалі всі свої місця де я їв, зберігав в програмі Swarm. Там відразу можна було почитати сотні коментарів і порад щодо меню й обслуговування. Хоча ця програма в Україні і не така вже й безтолкова, але по-справжньому вона в мене запрацювала саме в США :)

Важливий момент щодо ресторанів. Після того як нам приносили рахунок потрібно було суму множити на 1.28 — це враховує податок штату і мінімальну суму на чай офіціантам й кухарям. Оце множення трохи було напряжне, бо сума росла суттєво.

Порції тут просто гігантські! Я завжди просив коробочку, щоб забрати те, що не доїдав (десь добру половину) з собою. Оцією їжею в більшості випадків або вечеряв або урізноманітнював сніданок.

Робота

Загалом це були наради й планування, нічого цікавого.

Головний офіс, в якому сидить головний дядько. Кремнієва Долина.
Головний офіс, в якому сидить головний дядько

А от познайомитись вживу з колегами, яких раніше лише чув і бачив прізвища в специфікаціях, було вкрай цікаво. Наш техлід виявився азіатським канадцем і англійська мова у нього не рідна, хоча говорить він закручено вірно й дуже швидко. Девелопер – простодушний відкритий мексиканець. Менеджер просто душа компанії, тайванець-жартівник. І так далі і тому подібне :) Якщо чесно я був шокований і уявляв цих всіх людей геть по-іншому.

Загальна практика тут для всіх великих IT-компаній, що людині видається сучасний MacBook Pro, який надійно захищений і працює в мережі компанії. Щодо робочого місця, то всі прямують в open space.

На роботу люди ходять по-раніше, щоб якомога раніше утекти додому. Тому що з четвертої години починається ТРАФІК на величезних дорогах і добирання додому перетворюється на муку. Загалом працюють десь до третьої дня. Але дійсно працюють, а не так як у нас: щось шаряться в фейсбуці чи шукають смішних котів.

Прийшов на роботу і їбошиш. Відсидівся на необхідних мітингах, відрезолвив всі іш’ю, аддреснув коменти, закомітив код і адью! У мене взагалі склалось враження, що незважаючи на прекрасні умови праці в офісах, тут не люблять робоче місце і роботу взагалі.

Відпочинок

Звісно, що 10 днів для цих місць це майже ніщо. Ще й враховуючи те, що ми все-таки приїхали працювати, а не відпустку свою проводити.

Але все-таки  відпочивати ми пробували. Кожного дня обідали в різних ресторанах. Двічі одну й ту ж кухня я не пробував :) Відверто несмачної їжі я не їв, все було доволі хорошим. Єдине що індійські страви занадто здоблені спеціями, хоча ми й просили не гостре. Може це нам так “пощастило” з рестораном.

Ще раз напишу: порції всюди і завжди здоровенні. Вартість ланчу становить 10-30 баксів. В нашої компанії є свої власні кафетерії з чудовим вибором страв, то там можна було наїстись навіть на 6 доларів(це напр. за бургер з індичкою + картопля фрі + напій).

Крім ресторанів ми намагались відвідувати культурні визначні місця. Були в Стенфордському університеті, на пляжі в Санта Круз, мчали вздовж узбережжя на Хайвей 1, заходили в Тихий Океан, гуляли по Сан Франциско (височенні вулиці, мости,  діловий центр, 39 пірс, Tresure Island і нічне місто). Вражень просто маса!

Додам хоча б кілька світлин з місць, які мене найбільше вразили:

Вигляд на Сіті вночі
Золоті Ворота на моєму фоні
еСеФ
Той самий залив
Тихий океан

Друзі

Це все було б неможливо без них. Декілька місяців назад мої колишні колеги перебрались сюди працювати. Саме вони влаштували нам теплий прийом і організували всі ці екскурсії, за що їм величезне спасибі.

Друзі з тієї сторони Землі

Нотатки

Перебуваючи там, я час від час записував собі до блокнотику речі, які мені дуже сильно кидались в очі і привертали мою увагу:

 • Продавці й обслуговуючий персонал надзвичайно виховані й привітні, раді життю і дуже позитивні. Таке враження, що не ти айтішнік, а вони.
 • Літаки шниряють туди-сюди як маршрутки, ніхто на них навіть уваги не звертає
 • Всі і завжди тобі уступають: прохід в коридорі, відчинені двері, смугу на дорозі
 • В середньому жінки не гарні
 • На вулицях агломерації чисто, а в самому Сан-Франциско доволі брудно
 • Запах як в  МакДональдсі всюди: на парковках, на вулицях, біля магазинів
 • Всі люди дуже слабо тиснуть руки
 • Дітей не видно ніде, як і пенсіонерів
 • Листки А4 трішки ширші та коротші
 • Морозиво 7.95 доларів + такс штату, ні дякую
 • В кожному ресторані(кафе) треба доплачувати +15% – +20% від суми на чай офіціантам і кухарям
 • Ціни в магазинах виставлені не враховуючи місцевий податок
 • Місяць нахилений проти годинникової стрілки
 • Людей на вулицях майже немає, натомість тисячі машин
 • Цвіте полуниця
 • Коли машину ставлять на сигналізацію, вона видає на писк, а один раз сигналить
 • В унітазах дуже високий рівень води
 • Пішохідних світлофорів немає
 • На машинах мною було помічено багато прапорців США, трохи Великобританії, ще менше України і геть поодинокі прапори інших країн. Жодного російського чи китайського прапору, хоча тих емігрантів тут має бути дуже багато. Мабуть вони не пишаються своїми країнами?

Всі фото з поїздки:

20160323_Silicone_Valley_166.jpg20160319_Silicone_Valley_001.jpg20160319_Silicone_Valley_002.jpg20160319_Silicone_Valley_003.jpg20160320_Silicone_Valley_004.jpg20160320_Silicone_Valley_005.jpg20160320_Silicone_Valley_006.jpg20160320_Silicone_Valley_007.jpg20160320_Silicone_Valley_008.jpg20160320_Silicone_Valley_009.jpg20160320_Silicone_Valley_010.jpg20160320_Silicone_Valley_011.jpg20160320_Silicone_Valley_012.jpg20160320_Silicone_Valley_013.jpg20160320_Silicone_Valley_014.jpg20160320_Silicone_Valley_015.jpg20160320_Silicone_Valley_016.jpg20160320_Silicone_Valley_017.jpg20160320_Silicone_Valley_018.jpg20160320_Silicone_Valley_019.jpg20160320_Silicone_Valley_020.jpg20160320_Silicone_Valley_021.jpg20160320_Silicone_Valley_022.jpg20160320_Silicone_Valley_023.jpg20160320_Silicone_Valley_024.jpg20160320_Silicone_Valley_025.jpg20160320_Silicone_Valley_026.jpg20160320_Silicone_Valley_027.jpg20160320_Silicone_Valley_028.jpg20160320_Silicone_Valley_029.jpg20160320_Silicone_Valley_030.jpg20160320_Silicone_Valley_031.jpg20160320_Silicone_Valley_032.jpg20160320_Silicone_Valley_033.jpg20160320_Silicone_Valley_034.jpg20160320_Silicone_Valley_035.jpg20160320_Silicone_Valley_036.jpg20160320_Silicone_Valley_037.jpg20160320_Silicone_Valley_038.jpg20160320_Silicone_Valley_039.jpg20160321_Silicone_Valley_040.jpg20160321_Silicone_Valley_041.jpg20160321_Silicone_Valley_042.jpg20160321_Silicone_Valley_043.jpg20160321_Silicone_Valley_044.jpg20160321_Silicone_Valley_045.jpg20160321_Silicone_Valley_046.jpg20160321_Silicone_Valley_047.jpg20160321_Silicone_Valley_048.jpg20160321_Silicone_Valley_049.jpg20160321_Silicone_Valley_050.jpg20160321_Silicone_Valley_051.jpg20160321_Silicone_Valley_052.jpg20160321_Silicone_Valley_053.jpg20160321_Silicone_Valley_054.jpg20160321_Silicone_Valley_055.jpg20160321_Silicone_Valley_056.jpg20160321_Silicone_Valley_057.jpg20160321_Silicone_Valley_058.jpg20160321_Silicone_Valley_059.jpg20160321_Silicone_Valley_060.jpg20160321_Silicone_Valley_061.jpg20160321_Silicone_Valley_062.jpg20160321_Silicone_Valley_063.jpg20160321_Silicone_Valley_064.jpg20160321_Silicone_Valley_065.jpg20160321_Silicone_Valley_066.jpg20160321_Silicone_Valley_067.jpg20160321_Silicone_Valley_068.jpg20160321_Silicone_Valley_069.jpg20160321_Silicone_Valley_070.jpg20160321_Silicone_Valley_071.jpg20160321_Silicone_Valley_072.jpg20160321_Silicone_Valley_073.jpg20160321_Silicone_Valley_074.jpg20160321_Silicone_Valley_075.jpg20160321_Silicone_Valley_076.jpg20160321_Silicone_Valley_077.jpg20160321_Silicone_Valley_078.jpg20160321_Silicone_Valley_079.jpg20160321_Silicone_Valley_080.jpg20160321_Silicone_Valley_081.jpg20160321_Silicone_Valley_082.jpg20160321_Silicone_Valley_083.jpg20160321_Silicone_Valley_084.jpg20160321_Silicone_Valley_085.jpg20160322_Silicone_Valley_086.jpg20160322_Silicone_Valley_087.jpg20160322_Silicone_Valley_088.jpg20160322_Silicone_Valley_089.jpg20160322_Silicone_Valley_090.jpg20160322_Silicone_Valley_091.jpg20160322_Silicone_Valley_092.jpg20160322_Silicone_Valley_093.jpg20160322_Silicone_Valley_094.jpg20160322_Silicone_Valley_095.jpg20160322_Silicone_Valley_096.jpg20160322_Silicone_Valley_097.jpg20160322_Silicone_Valley_098.jpg20160322_Silicone_Valley_099.jpg20160322_Silicone_Valley_100.jpg20160322_Silicone_Valley_101.jpg20160322_Silicone_Valley_102.jpg20160322_Silicone_Valley_103.jpg20160322_Silicone_Valley_106.jpg20160322_Silicone_Valley_107.jpg20160322_Silicone_Valley_108.jpg20160322_Silicone_Valley_109.jpg20160322_Silicone_Valley_110.jpg20160322_Silicone_Valley_111.jpg20160322_Silicone_Valley_112.jpg20160322_Silicone_Valley_113.jpg20160322_Silicone_Valley_114.jpg20160322_Silicone_Valley_115.jpg20160322_Silicone_Valley_116.jpg20160322_Silicone_Valley_117.jpg20160322_Silicone_Valley_118.jpg20160322_Silicone_Valley_119.jpg20160322_Silicone_Valley_120.jpg20160322_Silicone_Valley_121.jpg20160322_Silicone_Valley_122.jpg20160322_Silicone_Valley_123.jpg20160322_Silicone_Valley_124.jpg20160322_Silicone_Valley_125.jpg20160322_Silicone_Valley_126.jpg20160322_Silicone_Valley_127.jpg20160322_Silicone_Valley_128.jpg20160322_Silicone_Valley_129.jpg20160322_Silicone_Valley_130.jpg20160322_Silicone_Valley_131.jpg20160322_Silicone_Valley_132.jpg20160322_Silicone_Valley_133.jpg20160322_Silicone_Valley_134.jpg20160322_Silicone_Valley_135.jpg20160322_Silicone_Valley_136.jpg20160322_Silicone_Valley_137.jpg20160322_Silicone_Valley_138.jpg20160322_Silicone_Valley_139.jpg20160322_Silicone_Valley_140.jpg20160322_Silicone_Valley_141.jpg20160322_Silicone_Valley_142.jpg20160322_Silicone_Valley_143.jpg20160322_Silicone_Valley_144.jpg20160322_Silicone_Valley_145.jpg20160322_Silicone_Valley_146.jpg20160322_Silicone_Valley_147.jpg20160322_Silicone_Valley_148.jpg20160322_Silicone_Valley_149.jpg20160322_Silicone_Valley_150.jpg20160322_Silicone_Valley_151.jpg20160322_Silicone_Valley_152.jpg20160322_Silicone_Valley_153.jpg20160322_Silicone_Valley_154.jpg20160322_Silicone_Valley_155.jpg20160322_Silicone_Valley_156.jpg20160322_Silicone_Valley_157.jpg20160322_Silicone_Valley_158.jpg20160322_Silicone_Valley_159.jpg20160322_Silicone_Valley_160.jpg20160323_Silicone_Valley_161.jpg20160323_Silicone_Valley_162.jpg20160323_Silicone_Valley_163.jpg20160323_Silicone_Valley_167.jpg20160323_Silicone_Valley_168.jpg20160323_Silicone_Valley_169.jpg20160323_Silicone_Valley_170.jpg20160323_Silicone_Valley_171.jpg20160323_Silicone_Valley_172.jpg20160323_Silicone_Valley_173.jpg20160323_Silicone_Valley_174.jpg20160323_Silicone_Valley_175.jpg20160323_Silicone_Valley_176.jpg20160323_Silicone_Valley_177.jpg20160323_Silicone_Valley_178.jpg20160323_Silicone_Valley_179.jpg20160323_Silicone_Valley_180.jpg20160323_Silicone_Valley_181.jpg20160323_Silicone_Valley_182.jpg20160323_Silicone_Valley_183.jpg20160323_Silicone_Valley_184.jpg20160323_Silicone_Valley_185.jpg20160323_Silicone_Valley_186.jpg20160323_Silicone_Valley_187.jpg20160323_Silicone_Valley_188.jpg20160323_Silicone_Valley_189.jpg20160323_Silicone_Valley_190.jpg20160323_Silicone_Valley_191.jpg20160323_Silicone_Valley_192.jpg20160324_Silicone_Valley_193.jpg20160324_Silicone_Valley_194.jpg20160324_Silicone_Valley_195.jpg20160324_Silicone_Valley_196.jpg20160324_Silicone_Valley_197.jpg20160324_Silicone_Valley_198.jpg20160324_Silicone_Valley_199.jpg20160324_Silicone_Valley_200.jpg20160324_Silicone_Valley_201.jpg20160324_Silicone_Valley_202.jpg20160324_Silicone_Valley_203.jpg20160324_Silicone_Valley_204.jpg20160324_Silicone_Valley_205.jpg20160324_Silicone_Valley_206.jpg20160324_Silicone_Valley_207.jpg20160324_Silicone_Valley_208.jpg20160324_Silicone_Valley_209.jpg20160324_Silicone_Valley_210.jpg20160324_Silicone_Valley_211.jpg20160324_Silicone_Valley_212.jpg20160324_Silicone_Valley_213.jpg20160324_Silicone_Valley_214.jpg20160324_Silicone_Valley_215.jpg20160324_Silicone_Valley_216.jpg20160324_Silicone_Valley_217.jpg20160324_Silicone_Valley_218.jpg20160324_Silicone_Valley_219.jpg20160324_Silicone_Valley_220.jpg20160324_Silicone_Valley_221.jpg20160324_Silicone_Valley_222.jpg20160324_Silicone_Valley_223.jpg20160324_Silicone_Valley_224.jpg20160324_Silicone_Valley_225.jpg20160324_Silicone_Valley_226.jpg20160324_Silicone_Valley_227.jpg20160324_Silicone_Valley_228.jpg20160324_Silicone_Valley_229.jpg20160324_Silicone_Valley_230.jpg20160324_Silicone_Valley_231.jpg20160324_Silicone_Valley_232.jpg20160324_Silicone_Valley_233.jpg20160324_Silicone_Valley_234.jpg20160324_Silicone_Valley_235.jpg20160324_Silicone_Valley_236.jpg20160324_Silicone_Valley_237.jpg20160324_Silicone_Valley_238.jpg20160324_Silicone_Valley_239.jpg20160324_Silicone_Valley_240.jpg20160324_Silicone_Valley_241.jpg20160324_Silicone_Valley_242.jpg20160324_Silicone_Valley_243.jpg20160324_Silicone_Valley_244.jpg20160324_Silicone_Valley_245.jpg20160324_Silicone_Valley_246.jpg20160324_Silicone_Valley_247.jpg20160324_Silicone_Valley_248.jpg20160324_Silicone_Valley_249.jpg20160324_Silicone_Valley_250.jpg20160324_Silicone_Valley_251.jpg20160324_Silicone_Valley_252.jpg20160324_Silicone_Valley_253.jpg20160324_Silicone_Valley_254.jpg20160324_Silicone_Valley_255.jpg20160324_Silicone_Valley_256.jpg20160324_Silicone_Valley_257.jpg20160324_Silicone_Valley_258.jpg20160324_Silicone_Valley_259.jpg20160324_Silicone_Valley_260.jpg20160324_Silicone_Valley_261.jpg20160324_Silicone_Valley_262.jpg20160324_Silicone_Valley_263.jpg20160324_Silicone_Valley_264.jpg20160324_Silicone_Valley_265.jpg20160324_Silicone_Valley_266.jpg20160324_Silicone_Valley_267.jpg20160324_Silicone_Valley_268.jpg20160324_Silicone_Valley_269.jpg20160324_Silicone_Valley_270.jpg20160325_Silicone_Valley_271.jpg20160325_Silicone_Valley_272.jpg20160325_Silicone_Valley_273.jpg20160325_Silicone_Valley_274.jpg20160325_Silicone_Valley_275.jpg20160325_Silicone_Valley_276.jpg20160325_Silicone_Valley_277.jpg20160325_Silicone_Valley_278.jpg20160325_Silicone_Valley_279.jpg20160325_Silicone_Valley_280.jpg20160325_Silicone_Valley_281.jpg20160325_Silicone_Valley_282.jpg20160325_Silicone_Valley_283.jpg20160325_Silicone_Valley_284.jpg20160325_Silicone_Valley_285.jpg20160325_Silicone_Valley_286.jpg20160325_Silicone_Valley_287.jpg20160325_Silicone_Valley_288.jpg20160325_Silicone_Valley_289.jpg20160325_Silicone_Valley_290.jpg20160325_Silicone_Valley_291.jpg20160325_Silicone_Valley_292.jpg20160325_Silicone_Valley_293.jpg20160325_Silicone_Valley_294.jpg20160325_Silicone_Valley_295.jpg20160325_Silicone_Valley_296.jpg20160325_Silicone_Valley_297.jpg20160325_Silicone_Valley_298.jpg20160325_Silicone_Valley_299.jpg20160325_Silicone_Valley_300.jpg20160325_Silicone_Valley_301.jpg20160325_Silicone_Valley_302.jpg20160325_Silicone_Valley_303.jpg20160325_Silicone_Valley_304.jpg20160325_Silicone_Valley_305.jpg20160325_Silicone_Valley_306.jpg20160325_Silicone_Valley_307.jpg20160325_Silicone_Valley_308.jpg20160325_Silicone_Valley_309.jpg20160325_Silicone_Valley_310.jpg20160325_Silicone_Valley_311.jpg20160325_Silicone_Valley_312.jpg20160325_Silicone_Valley_313.jpg20160325_Silicone_Valley_314.jpg20160325_Silicone_Valley_315.jpg20160325_Silicone_Valley_316.jpg20160325_Silicone_Valley_317.jpg20160325_Silicone_Valley_318.jpg20160325_Silicone_Valley_319.jpg20160325_Silicone_Valley_320.jpg20160325_Silicone_Valley_321.jpg20160325_Silicone_Valley_322.jpg20160325_Silicone_Valley_323.jpg20160325_Silicone_Valley_324.jpg20160325_Silicone_Valley_325.jpg20160325_Silicone_Valley_326.jpg20160325_Silicone_Valley_327.jpg20160325_Silicone_Valley_328.jpg20160325_Silicone_Valley_329.jpg20160325_Silicone_Valley_330.jpg20160325_Silicone_Valley_331.jpg20160325_Silicone_Valley_332.jpg20160325_Silicone_Valley_333.jpg20160325_Silicone_Valley_334.jpg20160325_Silicone_Valley_335.jpg20160326_Silicone_Valley_336.jpg20160326_Silicone_Valley_337.jpg20160326_Silicone_Valley_338.jpg20160326_Silicone_Valley_339.jpg20160326_Silicone_Valley_340.jpg20160326_Silicone_Valley_341.jpg20160326_Silicone_Valley_342.jpg20160326_Silicone_Valley_343.jpg20160326_Silicone_Valley_344.jpg20160326_Silicone_Valley_345.jpg20160326_Silicone_Valley_346.jpg20160326_Silicone_Valley_347.jpg20160326_Silicone_Valley_348.jpg20160326_Silicone_Valley_349.jpg20160326_Silicone_Valley_350.jpg20160326_Silicone_Valley_351.jpg20160326_Silicone_Valley_352.jpg20160326_Silicone_Valley_353.jpg20160326_Silicone_Valley_354.jpg20160326_Silicone_Valley_355.jpg20160326_Silicone_Valley_356.jpg20160326_Silicone_Valley_357.jpg20160326_Silicone_Valley_358.jpg20160326_Silicone_Valley_359.jpg20160326_Silicone_Valley_360.jpg20160326_Silicone_Valley_361.jpg20160326_Silicone_Valley_362.jpg20160326_Silicone_Valley_363.jpg20160326_Silicone_Valley_364.jpg20160326_Silicone_Valley_365.jpg20160326_Silicone_Valley_366.jpg20160326_Silicone_Valley_367.jpg20160326_Silicone_Valley_368.jpg20160326_Silicone_Valley_369.jpg20160326_Silicone_Valley_370.jpg20160326_Silicone_Valley_371.jpg20160326_Silicone_Valley_372.jpg20160326_Silicone_Valley_373.jpg20160326_Silicone_Valley_374.jpg20160326_Silicone_Valley_375.jpg20160326_Silicone_Valley_376.jpg20160326_Silicone_Valley_377.jpg20160326_Silicone_Valley_378.jpg20160326_Silicone_Valley_379.jpg20160326_Silicone_Valley_380.jpg20160326_Silicone_Valley_381.jpg20160326_Silicone_Valley_382.jpg20160326_Silicone_Valley_383.jpg20160326_Silicone_Valley_384.jpg20160326_Silicone_Valley_385.jpg20160326_Silicone_Valley_386.jpg20160326_Silicone_Valley_387.jpg20160326_Silicone_Valley_388.jpg20160326_Silicone_Valley_389.jpg20160326_Silicone_Valley_390.jpg20160326_Silicone_Valley_391.jpg20160326_Silicone_Valley_392.jpg20160326_Silicone_Valley_393.jpg20160326_Silicone_Valley_394.jpg20160326_Silicone_Valley_395.jpg20160326_Silicone_Valley_396.jpg20160326_Silicone_Valley_397.jpg20160326_Silicone_Valley_398.jpg20160326_Silicone_Valley_399.jpg20160326_Silicone_Valley_400.jpg20160326_Silicone_Valley_401.jpg20160326_Silicone_Valley_402.jpg20160326_Silicone_Valley_403.jpg20160326_Silicone_Valley_404.jpg20160326_Silicone_Valley_405.jpg20160326_Silicone_Valley_406.jpg20160326_Silicone_Valley_407.jpg20160326_Silicone_Valley_408.jpg20160326_Silicone_Valley_409.jpg20160326_Silicone_Valley_410.jpg20160326_Silicone_Valley_411.jpg20160326_Silicone_Valley_412.jpg20160326_Silicone_Valley_413.jpg20160326_Silicone_Valley_414.jpg20160326_Silicone_Valley_415.jpg20160326_Silicone_Valley_416.jpg20160326_Silicone_Valley_417.jpg20160326_Silicone_Valley_418.jpg20160326_Silicone_Valley_419.jpg20160326_Silicone_Valley_420.jpg20160326_Silicone_Valley_421.jpg20160326_Silicone_Valley_422.jpg20160326_Silicone_Valley_423.jpg20160326_Silicone_Valley_424.jpg20160326_Silicone_Valley_425.jpg20160326_Silicone_Valley_426.jpg20160326_Silicone_Valley_427.jpg20160326_Silicone_Valley_428.jpg20160326_Silicone_Valley_429.jpg20160326_Silicone_Valley_430.jpg20160326_Silicone_Valley_431.jpg20160326_Silicone_Valley_432.jpg20160326_Silicone_Valley_433.jpg20160326_Silicone_Valley_434.jpg20160326_Silicone_Valley_435.jpg20160326_Silicone_Valley_436.jpg20160326_Silicone_Valley_437.jpg20160326_Silicone_Valley_438.jpg20160326_Silicone_Valley_439.jpg20160326_Silicone_Valley_440.jpg20160326_Silicone_Valley_441.jpg20160326_Silicone_Valley_442.jpg20160326_Silicone_Valley_443.jpg20160326_Silicone_Valley_444.jpg20160326_Silicone_Valley_445.jpg20160326_Silicone_Valley_446.jpg20160326_Silicone_Valley_447.jpg20160326_Silicone_Valley_448.jpg20160326_Silicone_Valley_449.jpg20160326_Silicone_Valley_450.jpg20160326_Silicone_Valley_451.jpg20160326_Silicone_Valley_452.jpg20160326_Silicone_Valley_453.jpg20160326_Silicone_Valley_454.jpg20160326_Silicone_Valley_455.jpg20160326_Silicone_Valley_456.jpg20160326_Silicone_Valley_457.jpg20160326_Silicone_Valley_458.jpg20160326_Silicone_Valley_459.jpg20160326_Silicone_Valley_460.jpg20160326_Silicone_Valley_461.jpg20160326_Silicone_Valley_462.jpg20160326_Silicone_Valley_463.jpg20160326_Silicone_Valley_464.jpg20160326_Silicone_Valley_465.jpg20160326_Silicone_Valley_466.jpg20160326_Silicone_Valley_467.jpg20160326_Silicone_Valley_468.jpg20160326_Silicone_Valley_469.jpg20160326_Silicone_Valley_470.jpg20160326_Silicone_Valley_471.jpg20160326_Silicone_Valley_472.jpg20160326_Silicone_Valley_473.jpg20160327_Silicone_Valley_474.jpg20160327_Silicone_Valley_475.jpg20160327_Silicone_Valley_476.jpg20160327_Silicone_Valley_477.jpg20160327_Silicone_Valley_478.jpg20160327_Silicone_Valley_479.jpg20160327_Silicone_Valley_480.jpg20160327_Silicone_Valley_505.jpg20160327_Silicone_Valley_506.jpg20160327_Silicone_Valley_507.jpg20160327_Silicone_Valley_508.jpg20160327_Silicone_Valley_509.jpg20160327_Silicone_Valley_510.jpg20160327_Silicone_Valley_511.jpg20160327_Silicone_Valley_512.jpg20160327_Silicone_Valley_513.jpg20160327_Silicone_Valley_514.jpg20160327_Silicone_Valley_515.jpg20160327_Silicone_Valley_516.jpg20160327_Silicone_Valley_517.jpg20160327_Silicone_Valley_518.jpg20160327_Silicone_Valley_481.jpg20160327_Silicone_Valley_482.jpg20160327_Silicone_Valley_483.jpg20160327_Silicone_Valley_519.jpg20160327_Silicone_Valley_520.jpg20160327_Silicone_Valley_521.jpg20160327_Silicone_Valley_484.jpg20160327_Silicone_Valley_485.jpg20160327_Silicone_Valley_522.jpg20160327_Silicone_Valley_523.jpg20160327_Silicone_Valley_524.jpg20160327_Silicone_Valley_486.jpg20160327_Silicone_Valley_487.jpg20160327_Silicone_Valley_488.jpg20160327_Silicone_Valley_489.jpg20160327_Silicone_Valley_490.jpg20160327_Silicone_Valley_491.jpg20160327_Silicone_Valley_492.jpg20160327_Silicone_Valley_493.jpg20160327_Silicone_Valley_494.jpg20160327_Silicone_Valley_495.jpg20160327_Silicone_Valley_496.jpg20160327_Silicone_Valley_497.jpg20160327_Silicone_Valley_498.jpg20160327_Silicone_Valley_499.jpg20160327_Silicone_Valley_500.jpg20160327_Silicone_Valley_501.jpg20160327_Silicone_Valley_502.jpg20160327_Silicone_Valley_503.jpg20160327_Silicone_Valley_504.jpg20160327_Silicone_Valley_525.jpg20160327_Silicone_Valley_526.jpg20160327_Silicone_Valley_527.jpg20160327_Silicone_Valley_528.jpg20160327_Silicone_Valley_529.jpg20160327_Silicone_Valley_530.jpg20160327_Silicone_Valley_531.jpg20160327_Silicone_Valley_532.jpg20160327_Silicone_Valley_533.jpg20160327_Silicone_Valley_534.jpg20160327_Silicone_Valley_535.jpg20160327_Silicone_Valley_536.jpg20160327_Silicone_Valley_537.jpg20160327_Silicone_Valley_538.jpg20160327_Silicone_Valley_539.jpg20160327_Silicone_Valley_540.jpg20160327_Silicone_Valley_541.jpg20160327_Silicone_Valley_542.jpg20160327_Silicone_Valley_543.jpg20160327_Silicone_Valley_544.jpg20160327_Silicone_Valley_545.jpg20160327_Silicone_Valley_546.jpg20160327_Silicone_Valley_547.jpg20160327_Silicone_Valley_548.jpg20160327_Silicone_Valley_549.jpg20160327_Silicone_Valley_550.jpg20160327_Silicone_Valley_551.jpg20160327_Silicone_Valley_552.jpg20160327_Silicone_Valley_553.jpg20160327_Silicone_Valley_554.jpg20160327_Silicone_Valley_555.jpg20160327_Silicone_Valley_556.jpg20160327_Silicone_Valley_557.jpg20160327_Silicone_Valley_558.jpg20160327_Silicone_Valley_559.jpg20160327_Silicone_Valley_560.jpg20160327_Silicone_Valley_561.jpg20160327_Silicone_Valley_562.jpg20160327_Silicone_Valley_564.jpg20160327_Silicone_Valley_565.jpg20160327_Silicone_Valley_566.jpg20160327_Silicone_Valley_567.jpg20160327_Silicone_Valley_568.jpg20160327_Silicone_Valley_569.jpg20160327_Silicone_Valley_570.jpg20160327_Silicone_Valley_571.jpg20160327_Silicone_Valley_572.jpg20160327_Silicone_Valley_573.jpg20160327_Silicone_Valley_574.jpg20160327_Silicone_Valley_575.jpg20160327_Silicone_Valley_576.jpg20160327_Silicone_Valley_577.jpg20160327_Silicone_Valley_578.jpg20160327_Silicone_Valley_579.jpg20160327_Silicone_Valley_580.jpg20160327_Silicone_Valley_581.jpg20160327_Silicone_Valley_582.jpg20160327_Silicone_Valley_583.jpg20160327_Silicone_Valley_584.jpg20160327_Silicone_Valley_585.jpg20160327_Silicone_Valley_586.jpg20160327_Silicone_Valley_587.jpg20160327_Silicone_Valley_588.jpg20160327_Silicone_Valley_589.jpg20160327_Silicone_Valley_590.jpg20160327_Silicone_Valley_591.jpg20160327_Silicone_Valley_592.jpg20160327_Silicone_Valley_593.jpg20160327_Silicone_Valley_594.jpg20160327_Silicone_Valley_595.jpg20160327_Silicone_Valley_596.jpg20160327_Silicone_Valley_597.jpg20160327_Silicone_Valley_598.jpg20160327_Silicone_Valley_599.jpg20160327_Silicone_Valley_600.jpg20160327_Silicone_Valley_601.jpg20160327_Silicone_Valley_602.jpg20160327_Silicone_Valley_603.jpg20160327_Silicone_Valley_604.jpg20160327_Silicone_Valley_605.jpg20160327_Silicone_Valley_606.jpg20160327_Silicone_Valley_607.jpg20160327_Silicone_Valley_608.jpg20160327_Silicone_Valley_609.jpg20160327_Silicone_Valley_610.jpg20160327_Silicone_Valley_611.jpg20160327_Silicone_Valley_612.jpg20160327_Silicone_Valley_613.jpg20160327_Silicone_Valley_614.jpg20160327_Silicone_Valley_615.jpg20160327_Silicone_Valley_616.jpg20160327_Silicone_Valley_617.jpg20160327_Silicone_Valley_618.jpg20160328_Silicone_Valley_619.jpg20160328_Silicone_Valley_620.jpg20160328_Silicone_Valley_621.jpg20160328_Silicone_Valley_622.jpg20160328_Silicone_Valley_623.jpg20160328_Silicone_Valley_624.jpg20160328_Silicone_Valley_625.jpg20160328_Silicone_Valley_626.jpg20160328_Silicone_Valley_627.jpg20160328_Silicone_Valley_628.jpg20160328_Silicone_Valley_629.jpg20160328_Silicone_Valley_630.jpg20160328_Silicone_Valley_631.jpg20160328_Silicone_Valley_632.jpg20160328_Silicone_Valley_633.jpg20160328_Silicone_Valley_634.jpg20160328_Silicone_Valley_635.jpg20160328_Silicone_Valley_636.jpg20160328_Silicone_Valley_637.jpg20160328_Silicone_Valley_638.jpg20160328_Silicone_Valley_639.jpg20160328_Silicone_Valley_640.jpg20160328_Silicone_Valley_641.jpg20160328_Silicone_Valley_642.jpg20160328_Silicone_Valley_643.jpg20160328_Silicone_Valley_644.jpg20160328_Silicone_Valley_645.jpg20160328_Silicone_Valley_646.jpg20160328_Silicone_Valley_647.jpg20160328_Silicone_Valley_648.jpg20160328_Silicone_Valley_649.jpg20160328_Silicone_Valley_650.jpg20160328_Silicone_Valley_651.jpg20160328_Silicone_Valley_652.jpg20160328_Silicone_Valley_653.jpg20160328_Silicone_Valley_654.jpg20160328_Silicone_Valley_655.jpg20160328_Silicone_Valley_656.jpg20160328_Silicone_Valley_657.jpg20160328_Silicone_Valley_658.jpg20160328_Silicone_Valley_659.jpg20160328_Silicone_Valley_660.jpg20160328_Silicone_Valley_661.jpg20160328_Silicone_Valley_662.jpg20160328_Silicone_Valley_663.jpg20160328_Silicone_Valley_664.jpg20160328_Silicone_Valley_665.jpg20160328_Silicone_Valley_666.jpg20160328_Silicone_Valley_667.jpg20160328_Silicone_Valley_668.jpg20160328_Silicone_Valley_669.jpg20160328_Silicone_Valley_670.jpg20160328_Silicone_Valley_671.jpg20160328_Silicone_Valley_672.jpg20160328_Silicone_Valley_673.jpg20160328_Silicone_Valley_674.jpg20160328_Silicone_Valley_675.jpg20160328_Silicone_Valley_676.jpg20160328_Silicone_Valley_677.jpg20160328_Silicone_Valley_678.jpg20160328_Silicone_Valley_679.jpg20160328_Silicone_Valley_680.jpg20160328_Silicone_Valley_681.jpg20160328_Silicone_Valley_682.jpg20160328_Silicone_Valley_683.jpg20160328_Silicone_Valley_684.jpg20160328_Silicone_Valley_685.jpg20160328_Silicone_Valley_686.jpg20160328_Silicone_Valley_687.jpg20160328_Silicone_Valley_688.jpg20160328_Silicone_Valley_689.jpg20160328_Silicone_Valley_690.jpg20160328_Silicone_Valley_691.jpg20160328_Silicone_Valley_692.jpg20160328_Silicone_Valley_693.jpg20160328_Silicone_Valley_694.jpg20160328_Silicone_Valley_695.jpg20160328_Silicone_Valley_696.jpg20160328_Silicone_Valley_697.jpg20160328_Silicone_Valley_698.jpg20160328_Silicone_Valley_699.jpg20160328_Silicone_Valley_700.jpg20160328_Silicone_Valley_701.jpg20160328_Silicone_Valley_702.jpg20160328_Silicone_Valley_703.jpg20160328_Silicone_Valley_704.jpg20160328_Silicone_Valley_705.jpg20160328_Silicone_Valley_706.jpg20160328_Silicone_Valley_707.jpg20160328_Silicone_Valley_708.jpg20160328_Silicone_Valley_709.jpg20160328_Silicone_Valley_710.jpg20160328_Silicone_Valley_711.jpg20160328_Silicone_Valley_712.jpg20160328_Silicone_Valley_713.jpg20160328_Silicone_Valley_714.jpg20160328_Silicone_Valley_715.jpg20160328_Silicone_Valley_716.jpg20160328_Silicone_Valley_717.jpg20160328_Silicone_Valley_718.jpg20160328_Silicone_Valley_719.jpg20160328_Silicone_Valley_720.jpg20160328_Silicone_Valley_721.jpg20160328_Silicone_Valley_722.jpg20160328_Silicone_Valley_723.jpg20160328_Silicone_Valley_724.jpg20160328_Silicone_Valley_725.jpg20160328_Silicone_Valley_726.jpg20160328_Silicone_Valley_727.jpg20160328_Silicone_Valley_728.jpg20160328_Silicone_Valley_729.jpg20160328_Silicone_Valley_730.jpg20160328_Silicone_Valley_731.jpg20160328_Silicone_Valley_732.jpg20160328_Silicone_Valley_733.jpg20160328_Silicone_Valley_734.jpg20160328_Silicone_Valley_735.jpg20160328_Silicone_Valley_736.jpg20160328_Silicone_Valley_737.jpg20160328_Silicone_Valley_738.jpg20160328_Silicone_Valley_739.jpg20160328_Silicone_Valley_740.jpg20160328_Silicone_Valley_741.jpg20160328_Silicone_Valley_742.jpg20160328_Silicone_Valley_743.jpg20160328_Silicone_Valley_744.jpg20160328_Silicone_Valley_745.jpg20160328_Silicone_Valley_746.jpg20160328_Silicone_Valley_747.jpg20160328_Silicone_Valley_748.jpg20160328_Silicone_Valley_749.jpg20160328_Silicone_Valley_750.jpg20160328_Silicone_Valley_751.jpg20160328_Silicone_Valley_752.jpg20160328_Silicone_Valley_753.jpg20160328_Silicone_Valley_754.jpg20160328_Silicone_Valley_755.jpg20160328_Silicone_Valley_756.jpg20160329_Silicone_Valley_763.jpg20160329_Silicone_Valley_764.jpg20160329_Silicone_Valley_765.jpg20160329_Silicone_Valley_766.jpg20160329_Silicone_Valley_767.jpg20160329_Silicone_Valley_768.jpg20160329_Silicone_Valley_769.jpg20160329_Silicone_Valley_770.jpg20160329_Silicone_Valley_771.jpg20160329_Silicone_Valley_772.jpg20160329_Silicone_Valley_773.jpg20160329_Silicone_Valley_774.jpg20160329_Silicone_Valley_775.jpg20160329_Silicone_Valley_776.jpg20160329_Silicone_Valley_777.jpg20160329_Silicone_Valley_778.jpg20160330_Silicone_Valley_779.jpg20160330_Silicone_Valley_780.jpg20160330_Silicone_Valley_781.jpg20160330_Silicone_Valley_782.jpg20160330_Silicone_Valley_783.jpg20160330_Silicone_Valley_784.jpg20160330_Silicone_Valley_785.jpg20160330_Silicone_Valley_786.jpg20160330_Silicone_Valley_787.jpg20160330_Silicone_Valley_788.jpg20160330_Silicone_Valley_789.jpg20160330_Silicone_Valley_790.jpg20160330_Silicone_Valley_791.jpg20160330_Silicone_Valley_792.jpg20160330_Silicone_Valley_793.jpg20160330_Silicone_Valley_794.jpg20160330_Silicone_Valley_796.jpg20160330_Silicone_Valley_797.jpg20160330_Silicone_Valley_798.jpg20160330_Silicone_Valley_799.jpg20160330_Silicone_Valley_800.jpg20160331_Silicone_Valley_801.jpg20160331_Silicone_Valley_802.jpg20160331_Silicone_Valley_803.jpg20160331_Silicone_Valley_804.jpg20160331_Silicone_Valley_805.jpg20160331_Silicone_Valley_806.jpg20160331_Silicone_Valley_807.jpg20160331_Silicone_Valley_808.jpg20160331_Silicone_Valley_809.jpg20160331_Silicone_Valley_810.jpg20160331_Silicone_Valley_811.jpg20160331_Silicone_Valley_812.jpg20160331_Silicone_Valley_813.jpg20160331_Silicone_Valley_814.jpg20160331_Silicone_Valley_815.jpg20160331_Silicone_Valley_816.jpg20160331_Silicone_Valley_817.jpg20160331_Silicone_Valley_818.jpg20160331_Silicone_Valley_819.jpg20160331_Silicone_Valley_820.jpg20160331_Silicone_Valley_821.jpg20160331_Silicone_Valley_822.jpg20160331_Silicone_Valley_823.jpg20160331_Silicone_Valley_824.jpg20160331_Silicone_Valley_825.jpg20160331_Silicone_Valley_826.jpg20160331_Silicone_Valley_827.jpg20160331_Silicone_Valley_828.jpg20160331_Silicone_Valley_829.jpg20160331_Silicone_Valley_830.jpg20160331_Silicone_Valley_831.jpg2016-03-27 18.40.01.jpg2016-03-27 19.30.27.jpg2016-03-27 22.11.23.jpg2016-03-28 14.29.32.jpg2016-03-28 14.35.21.jpg2016-03-29 08.19.34.jpg2016-03-30 17.12.15.jpg2016-03-30 22.31.40.jpg2016-03-27 13.43.28.jpg2016-03-27 12.38.39.jpg2016-03-27 12.02.48.jpg2016-03-26 19.08.20.jpg2016-03-26 19.11.23.jpg2016-03-26 20.26.14.jpg2016-03-26 20.26.45.jpg2016-03-26 20.52.23.jpg2016-03-26 20.52.25.jpg2016-03-27 11.29.20.jpg2016-03-27 11.31.06.jpg2016-03-25 18.19.01.jpg2016-03-25 18.21.19.jpg2016-03-25 18.26.12.jpg2016-03-25 18.34.29.jpg2016-03-25 18.44.33.jpg2016-03-25 19.49.31-1.jpg2016-03-25 19.49.31-2.jpg2016-03-25 19.49.41.jpg2016-03-25 19.49.54.jpg2016-03-25 21.15.35.jpg2016-03-26 06.56.34.jpg2016-03-26 06.56.39.jpg2016-03-26 06.56.43.jpg2016-03-26 06.57.33.jpg2016-03-26 12.38.46.jpg2016-03-26 12.38.49.jpg2016-03-26 12.53.26.jpg2016-03-26 15.15.44.jpg2016-03-26 15.20.59.jpg2016-03-26 17.05.10.jpg2016-03-26 17.05.11.jpg2016-03-26 17.05.16.jpg2016-03-26 17.05.19.jpg2016-03-26 17.05.20.jpg2016-03-27 00.49.38.jpg2016-03-20 05.37.05.jpg2016-03-20 06.10.05.jpg2016-03-20 06.51.00.jpg2016-03-20 09.31.15.jpg2016-03-20 00.50.35.jpg2016-03-20 01.01.02.jpg2016-03-20 10.12.34.jpg2016-03-20 11.09.23.jpg2016-03-20 11.21.26.jpg2016-03-20 15.09.49.jpg2016-03-20 17.47.58.jpg2016-03-20 18.09.01.jpg2016-03-20 22.52.20.jpg2016-03-20 23.38.50.jpg2016-03-20 20.55.28.jpg2016-03-21 11.56.29.jpg2016-03-21 12.26.07.jpg2016-03-21 20.05.35.jpg2016-03-22 15.39.20.jpg2016-03-22 18.35.29.jpg2016-03-22 20.35.49.jpg2016-03-22 14.32.36.jpg2016-03-23 11.59.04.jpg2016-03-23 08.05.27.jpg2016-03-23 20.35.03.jpg2016-03-23 20.58.32.jpg2016-03-23 21.02.19.jpg2016-03-23 20.15.04.jpg2016-03-24 08.31.27.jpg2016-03-24 08.32.44.jpg2016-03-24 08.34.28.jpg2016-03-24 21.32.31.jpg2016-03-25 09.44.51.jpg2016-03-25 22.13.16.jpgIMG_3886.JPG

15 thoughts on “Кремнієва Долина / США

 1. “Людей на вулицях майже немає. Як і пішохідних доріжок немає. І в долині навіть переходів для “педастріанів” немає! Спробуй ще знайти місце, де можна дорогу перейти.”
  – Сильно зависит от места где живешь, от величины города. Если это отель у дороги то пешеходов и переходов может быть мало, если городок-пригород типа Foster City то пеших людей обычно тоже немного (все ездют на машинах в булочные) но переходов хватает, если город типа San Francisco то там всего полно: людей на улицах, тротуаров и переходов, машин, бомжей и наркоманов :)

 2. “Морозиво 7.95 доларів + такс штату, ні дякую”
  – в Макдональдсе есть по $0.99, причем довольно вкусное :)

  1. От чого в американських фільмах завжди людей в унітазі топлять)) Завжди була думка типу “як, там же води майже немає тай голова туди де вона є не пролізе” :-D

 3. А Я когда поеду Египет, б*&?

  Взагалі, славно, дуже хороша розповідь і хороші фотки

 4. Цікаво, що у мене були зовсім інша враження від першої подорожі до США. Таке враження, що ми були в різних країнах. Наприклад, мені багато розповідали про те, що у США немає тротуарів, а побувавши в Солт-Лейк-Сіті, я зрозумів, що це в Україні немає тротуарів. В одну суботу я там нагуляв близько 20 км пішки, й дуже задоволений, що не взяв авто.

  Граматику треба піднягнути :-)

  Гарні фото!

  1. Так, граматика була завжди не моєю сильною стороною, сорян.
   Мабуть Кремнієва Долина і Солт-Лейк-Сіті дуже відрізняються.

 5. Поїхати в розвинену країну це, напевне, як потрапити в майбутнє чи інший світ. Коли ж і я кудись виберуся за кордон… :-)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *